A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Przedszkole Miejskie nr 27


Adres - ulica: Tuwima 12

Miejscowość: Jelenia Góra

Kod pocztowy: 58-500
Telefon/Fax: 75 6480466 fax w.25

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: http://pm27okraglaczek.edupage.org

Opis przedszkola:

Przedszkole Miejskie nr 27 popularnie nazywane „OKRĄGLACZEK” jest placówką funkcjonująca od wielu lat, w tym roku mija 55 lat istnienia. Budynek, w którym mieści się przedszkole składa się z trzech oddzielnych budynków ,w których znajduje się blok żywieniowy, sale dydaktyczne , sypialnia i sale dydaktyczne. Przedszkole jest kolorowe wewnątrz jak i na zewnątrz. Placówka dba o wszechstronny rozwój każdego wychowanka, zwracając uwagę na indywidualne predyspozycje. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu i radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Dbamy o właściwe przygotowanie wychowanków do przyszłej edukacji szkolnej.  Nauczyciele posiadają dodatkowe kwalifikacje, które pozwalają wzbogacać ofertę prowadzonych działań dydaktyczno –wychowawczych. Placówka prowadzi działalność dydaktyczną w 7 grupach. Sale dydaktyczne są przestronne słoneczne i dobrze wyposażone. Dzieci mają do dyspozycji stołówkę, sypialnię i duży zacieniony cztero tarasowy ogród przedszkolny wyposażony w bezpieczne urządzenia jordanowskie. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki.
Osiągnięcia:

Nasi wychowankowie uczestniczą w wielu projektach organizowanych na terenie miasta i kraju. Dwa lata temu otrzymaliśmy tytuł „PRZEDSZKOLA Z PASJĄ”, w roku szkolnym 2012/13 uzyskaliśmy II miejsce w ogólnopolskim konkursie „TAJEMNICE REGIONÓW”

Od pięciu lat jesteśmy jako placówka MISTRZAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA W KATEGORII KLAS „0”
Oferta dodatkowa: