Krzysztof Raczek - Dyrektor Bursy Szkolnej Nr 1

 

DANE ADRESOWE:

  • Bursa Szkolna Nr 1
  • 58–500 Jelenia Góra
  • Ul. Kilińskiego 5/7

 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- podstawowy e-mail do Bursy i dyrektora

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- księgowość Bursy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- wychowawcy Bursy


Telefony:

Centrala:   
Wychowawcy:


WWW: 

75 64-53-270 (fax wewn. 20 lub 24)
604 069 753


www.bursa1.jeleniagora.pl

 

BAZA BURSYZapewniamy 
bardzo dobre warunki zakwaterowania w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych. Większość pokoi wyposażonych jest w umywalkę z bieżącą ciepłą i zimną wodą. Posiadamy 5 pokoi z łazienkami. Na każdym piętrze budynku do dyspozycji są toalety, kabiny prysznicowe, kuchenki z pełnym wyposażeniem (lodówka, elektryczna płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, naczynia). Placówka jest przystosowana dla młodzieży niepełnosprawnej. Zapewniamy udogodnienia tj.: winda, podjazd oraz pokoje z łazienkami na parterze budynku.

  

  

Do dyspozycji wychowanków placówka oddaje: salę komputerową, multimedialną, plastyczną, świetlice, salę do cichej nauki, na każdym piętrze bezprzewodową, internetową sieć WIFI oraz nowoczesne, ogrodzone boisko sportowe do siatkówki i badmintona. 

Bursa jest zlokalizowana w centrum miasta, w pobliżu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, przystanków autobusowych, dworca PKP, PKS, kin, teatru, bibliotek, miejskiego Ratusza, ścieżki rowerowej oraz sklepów i galerii.

Na terenie Bursy zapewniamy wychowankom bezpieczeństwo, fachową całodobową opiekę wykwalifikowanej i
doświadczonej kadry pedagogicznej, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), realizację zadań opiekuńczo-wychowawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
.

Nad bezpieczeństwem podopiecznych czuwają także nowoczesne systemy przeciwpożarowe i monitoringu wewnętrznego obiektów bursy. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by zapewnić młodzieży jak najlepsze warunki zamieszkania i nauki.

 

OFERTA

Bursa Szkolna Nr 1 w Jeleniej Górze jest publiczną placówką oświatową zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom jeleniogórskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i policealnych pobierającym naukę poza miejscem swojego zamieszkania. Placówka nasza jest jednostką koedukacyjną, w której opiekę, zakwaterowanie i wyżywienie znajdują chłopcy i dziewczęta.

Zakwaterowanie i wyżywienie w placówce jest odpłatne - zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Serdecznie zapraszamy :

  • wszystkich uczniów, którzy kontynuują lub zamierzają kontynuować naukę w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie Jeleniej Góry oraz okolic;

  • uczniów wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki, metod pracy i wychowania w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych;

  • słuchaczy zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów oraz pracowników służb społecznych do 24 roku życia.